Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Román

180º North East

Román „180º severovýchod“ je 90 000 slovné dobrodružné rozprávanie. Rozpráva skutočný príbeh o ceste, ktorú Daniel Kutcher podnikol cez Austráliu, Áziu, Kanadu a Škandináviu na jeseň roku 2009, keď mal 24 rokov. Integroval sa do hlavnej časti textu, ktorý rozpráva príbeh toho, čím prežil a naučil sa počas cesty. , fotografie, mapy, výrazný text a video pomáhajú čitateľovi ponoriť sa do dobrodružstva a dať lepšiu predstavu o osobnej skúsenosti autora.

Názov projektu : 180º North East, Meno dizajnérov : Daniel Kutcher, Meno klienta : Daniel Kutcher.

180º North East Román

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.