Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kabelka, Večerná Taška

Tango Pouch

Kabelka, Večerná Taška Puzdro Tango je vynikajúca taška so skutočne inovatívnym dizajnom. Jedná sa o nositeľné umelecké dielo, ktoré sa nosí na náramku a umožňuje vám mať voľné ruky. Vo vnútri je dostatok priestoru a konštrukcia skladacieho magnetu umožňuje neočakávané ľahké a široké otvorenie. Puzdro je vyrobené z mäkkej voskovanej lýtkovej kože pre neuveriteľne príjemný dotyk rukoväte a nafúknutých bočných vložiek, ktoré sú zámerne v kontraste s konštrukciou hlavného tela vyrobeného z takzvanej glazovanej kože.

Názov projektu : Tango Pouch, Meno dizajnérov : Anne-Christin Schmitt, Meno klienta : Gretchen.

Tango Pouch Kabelka, Večerná Taška

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.