Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Mobilná Aplikácia

Akbank Mobile

Mobilná Aplikácia Nový dizajn aplikácie Akbank Mobile poskytuje nový pohľad, pokiaľ ide o sociálne, inteligentné, budúce a prospešné bankové skúsenosti. Vďaka prispôsobenému dizajnu oblasti na hlavnej stránke môžu používatelia zobraziť inteligentné informácie, ktoré uľahčia ich finančný život. S týmto novým dizajnovým prístupom tradičné bankové transakcie hovoria jazykom používateľa s vizuálnymi miniatúrami kontaktov, zjednodušenými tokmi akcií a konceptmi.

Verejné Sochárstvo

Bubble Forest

Verejné Sochárstvo Bubble Forest je verejná socha vyrobená z nehrdzavejúcej ocele odolnej voči kyselinám. Osvetľuje sa pomocou programovateľných LED diód RGB, ktoré umožňujú soche podstúpiť veľkolepú metamorfózu po západe slnka. Bol vytvorený ako odraz schopnosti rastlín produkovať kyslík. Titulný les pozostáva z 18 oceľových stoniek / kmeňov končiacich korunkami vo forme sférických konštrukcií predstavujúcich jednu vzduchovú bublinu. Bublinový les sa vzťahuje na suchozemskú flóru, ako aj na flóru známu zo dna jazier, morí a oceánov

Identita Značky

Pride

Identita Značky Pri tvorbe dizajnu značky Pride použil tím štúdium cieľového publika niekoľkými spôsobmi. Keď tím vytvoril logo a firemnú identitu, zohľadnil pravidlá psycho-geometrie - vplyv geometrických tvarov na určité psycho-typy ľudí a ich výber. Dizajn mal tiež vyvolať u publika určité emócie. Aby sa dosiahol požadovaný výsledok, tím použil pravidlá týkajúce sa účinku farby na osobu. Výsledok vo všeobecnosti ovplyvnil dizajn všetkých výrobkov spoločnosti.

Ui Dizajn

Moulin Rouge

Ui Dizajn Tento projekt je určený pre ľudí, ktorí chcú ozdobiť svoj vlastný mobilný telefón témou Moulin Rouge, aj keď nikdy nenavštívili v Paríži Moulin Rouge. Hlavným účelom je ponúknuť vylepšený digitálny zážitok a všetky faktory dizajnu vizualizujú náladu Moulin Rouge. Spotrebitelia môžu jednoduchým ťuknutím na obrazovku prispôsobiť predvoľby a ikony svojich obľúbených položiek.

Kozmetické Balenie

Clive

Kozmetické Balenie Koncept obalu kozmetiky Clive sa zrodil ako iný. Jonathan nechcel len vytvoriť ďalšiu značku kozmetiky s bežnými výrobkami. Odhodlaný skúmať väčšiu citlivosť a o niečo viac, ako verí v oblasti osobnej starostlivosti, sa venuje jednému z hlavných cieľov. Rovnováha medzi telom a mysľou. S havajským dizajnom inšpirovaným kombináciou tropických listov, tonality mora a hmatového zážitku z balíčkov získate pocit relaxácie a pokoja. Táto kombinácia umožňuje navrhnúť zážitok z tohto miesta.

Koncepčná Kniha A Plagát

PLANTS TRADE

Koncepčná Kniha A Plagát PLANTS TRADE je séria inovatívnych a umeleckých foriem botanických vzoriek, ktorá bola vyvinutá s cieľom vybudovať lepší vzťah medzi človekom a prírodou, a nie vzdelávacie materiály. Kniha koncepcie Rastliny obchod bola pripravená, aby vám pomohla pochopiť tento kreatívny produkt. Kniha, navrhnutá v presne rovnakej veľkosti ako produkt, obsahuje nielen fotografie prírody, ale aj jedinečnú grafiku inšpirovanú múdrosťou prírody. Zaujímavejšie je, že grafika sa starostlivo tlačí kníhtlačom, takže každý obrázok sa líši farbou alebo textúrou, rovnako ako prírodné rastliny.