Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálne Umenie

Surface

Digitálne Umenie Éterická povaha diela vedie k niečomu hmatateľnému. Myšlienka vychádza z použitia vody ako prvku na sprostredkovanie koncepcie povrchovej úpravy a bytia povrchu. Dizajnér má fascináciu tým, že sa stal našou identitou a úlohou, ktorú v tomto procese zohrávajú. Pre neho „povrchujeme“, keď ukazujeme niečo zo seba.

Názov projektu : Surface, Meno dizajnérov : Grégoire A. Meyer, Meno klienta : .

Surface Digitálne Umenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.