Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výskumná Značka

Pain and Suffering

Výskumná Značka Tento návrh skúma utrpenie v rôznych vrstvách: filozofické, sociálne, lekárske a vedecké. Z môjho osobného hľadiska, že utrpenie a bolesť má mnoho tvárí a foriem, filozofických a vedeckých, som si vybral humanizáciu utrpenia a bolesti ako svoj základ. Študoval som analógie symbiotického charakteru a symbiotického v ľudských vzťahoch az tohto výskumu som vytvoril postavy, ktoré vizuálne znázorňujú symbiotické vzťahy medzi utrpením a utrpeným a medzi bolesťou a utrpením. Tento návrh je experimentom a divák je predmetom.

Názov projektu : Pain and Suffering, Meno dizajnérov : Sharon Webber-Zvik, Meno klienta : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Výskumná Značka

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.