Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Typografický Projekt

Reflexio

Typografický Projekt Experimentálny typografický projekt, ktorý kombinuje odraz zrkadla s papierovými písmenami orezanými jednou z jeho osí. Výsledkom sú modulárne kompozície, ktoré po fotografovaní navrhnú 3D obrázky. Projekt využíva magické a vizuálne rozpory na prechod z digitálneho jazyka do analógového sveta. Konštrukcia písmen na zrkadle vytvára nové skutočnosti s odrazom, ktoré nie sú ani pravdou, ani klamstvom.

Názov projektu : Reflexio, Meno dizajnérov : Estudi Ramon Carreté, Meno klienta : Estudi Ramon Carreté.

Reflexio Typografický Projekt

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.