Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komerčná Animácia

Simplest Happiness

Komerčná Animácia V čínskom zverokruhu je rok 2019 rokom ošípaných, takže Yen C navrhol plátky ošípaných a je to hračka v „mnohých horúcich filmoch“ v čínštine. Šťastné postavy sú v súlade s obrazom kanála a so šťastnými pocitmi, ktoré kanál chce dať publiku. Video je kombináciou štyroch prvkov filmu. Deti, ktoré hrajú, môžu najlepšie ukázať čisté šťastie a dúfajú, že publikum bude mať rovnaký pocit pri sledovaní filmu.

Názov projektu : Simplest Happiness, Meno dizajnérov : Yen C Chen, Meno klienta : Fox Movies.

Simplest Happiness Komerčná Animácia

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.