Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Poster

Chirming

Poster Keď bol Sook mladý, uvidela na kopci pekného vtáka, ale vták rýchlo odletel a zostal iba zvuk. Pozrela sa na oblohu, aby našla vtáka, ale jediné, čo videla, boli vetvy stromov a les. Vták pokračoval v speve, ale netušila, kde to je. Od veľmi mladého vtáka pre ňu boli vetvy stromov a veľký les. Táto skúsenosť ju prinútila vizualizovať zvuk vtákov ako les. Zvuk vtáka uvoľňuje myseľ a telo. To upútalo jej pozornosť a skombinovala ju s mandalou, ktorá vizuálne predstavuje uzdravenie a meditáciu.

Názov projektu : Chirming, Meno dizajnérov : Sook Ko, Meno klienta : Sejong University.

Chirming Poster

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.