Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

calendar 2013 “ZOO”

Kalendár ZOO je papierová súprava na výrobu šiestich zvierat, z ktorých každé slúži ako dvojmesačný kalendár. Vychutnajte si zábavný rok so svojou „malou zoo“! Život s dizajnom: Kvalitné dizajny majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu „Život s dizajnom“.

Aplikácia Hodín

Dominus plus

Aplikácia Hodín Dominus plus vyjadruje čas originálnym spôsobom. Rovnako ako bodky na dominoe kusoch predstavujú tri skupiny bodiek: hodiny, desiatky minút a minút. Denný čas je možné odčítať z farby bodiek: zelená pre AM; žltá pre PM. Aplikácia obsahuje časovač, budík a zvonkohry. Všetky funkcie sú navigovateľné dotykom na jednotlivé rohové body. Mal originálny a umelecký dizajn predstavujúci skutočnú tvár času 21. storočia. Je navrhnutý v krásnej symbióze s puzdrámi prenosných zariadení Apple. Má jednoduché rozhranie s iba niekoľkými potrebnými slovami na jeho ovládanie.

Karta Správ

Standing Message Card “Post Animal”

Karta Správ Nechajte živočíšnu papierovú súpravu remeselníkov doručiť vaše dôležité správy. Svoju správu napíšte do tela a potom pošlite spolu s ostatnými časťami vnútri obálky. Je to zábavná karta správ, ktorú môže príjemca zostaviť a zobraziť. Obsahuje šesť rôznych zvierat: kačica, prasa, zebra, tučniak, žirafa a sob. Život s dizajnom: Kvalitné dizajny majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor.

Kalendár

calendar 2013 “Waterwheel”

Kalendár Vodné koleso je trojrozmerný kalendár vyrobený zo šiestich lopatiek zostavených do tvaru vodného kolesa. Každý mesiac môžete striedať jedinečný kalendár pre svoju pracovnú plochu ako vodné koleso. Život s dizajnom: Kvalitné dizajny majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu „Život s dizajnom“.

Kalendár

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendár Unikátny a hravý propagačný kalendár vyvinutý a vyrobený pre portál goo využíva papierové textúry a premýšľa nad funkčnosťou. Toto vydanie 2013 je organizátor kalendára a rozvrhu, ktorý je usporiadaný do jedného priestoru s priestorom na písanie v celoročných plánoch a denných rozvrhoch. Papier s vysokou kvalitou pre kalendár a lacný papier, ktorý je vhodný na zaznamenávanie poznámok pre organizátora rozvrhu, bol starostlivo vybraný a kontrast, ktorý bol vytvorený, sa hodí ako súčasť návrhu kalendára. Pridaná funkcia organizátora vyplňovacieho harmonogramu ho robí dokonalým ako užívateľsky príjemný stolný kalendár.

Kalendár

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendár V móde podobnom kaleidoskopu je to kalendár s prekrývajúcou sa výrezovou grafikou nakreslený viacfarebnými vzormi. Jeho dizajn s farebnými vzormi, ktoré je možné upravovať a prispôsobovať jednoduchou zmenou poradia hárkov, zobrazuje kreatívne citlivosti NTT COMWARE. Poskytuje sa dostatočný priestor na písanie a riadené riadky berú do úvahy funkčnosť, vďaka čomu je perfektný ako harmonogram kalendára, ktorý chcete použiť na zdobenie svojho osobného priestoru.