Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Balenie Voda KRYSTAL stelesňuje podstatu luxusu a wellness vo fľaši. Voda KRYSTAL s alkalickou hodnotou pH 8 až 8,8 a jedinečným minerálnym zložením je dodávaná v kultovej štvorcovej priehľadnej hranolovej fľaši, ktorá pripomína šumivé kryštály a neohrozuje kvalitu a čistotu. Logo značky KRYSTAL je na fľaši jemne uvedené a zvýrazňuje tak ďalší luxusný zážitok. Okrem vizuálneho dopadu fľaše sú PET a sklenené fľaše štvorcového tvaru recyklovateľné, čím sa optimalizuje priestor na balenie a materiály, čím sa znižuje celková uhlíková stopa.

Názov projektu : KRYSTAL Nature’s Alkaline Water, Meno dizajnérov : KRYSTAL Nature's Alkaline Water, Meno klienta : KRYSTAL Nature's Alkaline Water (Krystal Holdings Limited).

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water Balenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.