Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Balenie Voda KRYSTAL stelesňuje podstatu luxusu a wellness vo fľaši. Voda KRYSTAL s alkalickou hodnotou pH 8 až 8,8 a jedinečným minerálnym zložením je dodávaná v kultovej štvorcovej priehľadnej hranolovej fľaši, ktorá pripomína šumivé kryštály a neohrozuje kvalitu a čistotu. Logo značky KRYSTAL je na fľaši jemne uvedené a zvýrazňuje tak ďalší luxusný zážitok. Okrem vizuálneho dopadu fľaše sú PET a sklenené fľaše štvorcového tvaru recyklovateľné, čím sa optimalizuje priestor na balenie a materiály, čím sa znižuje celková uhlíková stopa.

Názov projektu : KRYSTAL Nature’s Alkaline Water, Meno dizajnérov : KRYSTAL Nature's Alkaline Water, Meno klienta : KRYSTAL Nature's Alkaline Water (Krystal Holdings Limited).

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water Balenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.