Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Stocker

Stolička Stocker je fúzia medzi stoličkou a stoličkou. Ľahké stohovateľné drevené sedadlá sú vhodné do súkromných a poloprevádzkových zariadení. Jeho výrazná podoba zdôrazňuje krásu miestneho dreva. Vďaka zložitej konštrukcii a konštrukcii umožňuje pri hrúbke materiálu 8 mm zo 100% masívneho dreva vytvoriť robustný, ale ľahký výrobok s hmotnosťou iba 2300 gramov. Kompaktná konštrukcia zariadenia Stocker umožňuje úsporu miesta. Naskladané na seba sa dajú ľahko uložiť a vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu môže byť Stocker tlačený úplne pod stôl.

Názov projektu : Stocker, Meno dizajnérov : Matthias Scherzinger, Meno klienta : FREUDWERK.

Stocker Stolička

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.