Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Darčeková Sada Pre Labužníkov

Saintly Flavours

Darčeková Sada Pre Labužníkov Saintly Flavors je darčeková sada pre labužníkov, ktorá sa zameriava na spotrebiteľov špičkových obchodov. V nadväznosti na trend, v ktorom sa jedlo a stolovanie stalo módnym, je inšpiráciou pre tento projekt motív katolíckej módy Met Gala z roku 2018. Jeremy Bonggu Kang sa pokúsil vytvoriť vzhľad, ktorý upúta pozornosť zákazníkov špičkových obchodov. Ozdobený a tradičný štýl leptania ilustrácií reprezentuje bohatú tradíciu umenia a výrobu kvalitných potravín v katolíckych kláštoroch.

Verejný Umelecký Priestor

Dachuan Lane Art Installation

Verejný Umelecký Priestor Dachuanský pruh Čcheng-tu, západný breh rieky Jinjiang, je historická ulica spájajúca zrúcaniny múru mesta Čcheng-tu. V projekte bol oblúk Dachuan Lane v histórii prestavaný starou cestou v pôvodnej ulici a príbeh tejto ulice bol rozprávaný inštaláciou pouličného umenia. Intervencia umeleckej inštalácie je akýmsi prostriedkom na pokračovanie a prenos príbehov. Reprodukuje nielen stopy zničených historických ulíc a uličiek, ale poskytuje aj určitú teplotu mestskej pamäte pre nové uličky a uličky.

Vizuálna Komunikácia

Plates

Vizuálna Komunikácia Aby demonštrovali rôzne oddelenia železiarstva, Didyk Pictures prišiel s myšlienkou predstaviť ich ako niekoľko dosiek s rôznymi hardvérovými objektmi navrchu nich, slúžených v reštaurácii. Biele pozadie a biele jedlá pomáhajú zvýrazňovať slúžiace predmety a uľahčujú návštevníkom obchodu nájsť určité oddelenie. Obrázky sa použili aj na billboardoch a plagátoch 6 x 3 metre vo verejnej doprave po celom Estónsku. Biele pozadie a jednoduché zloženie umožňujú, aby túto reklamnú správu vnímal dokonca aj niekto, kto jazdí autom.

Sochárstvo

Iceberg

Sochárstvo Ľadovce sú interiérové sochy. Spojením hôr je možné stavať pohoria, mentálnu krajinu zo skla. Povrch každého recyklovaného skleneného predmetu je jedinečný. Každý objekt má teda jedinečný charakter, dušu. Sochy sú ručne tvarované, podpísané a očíslované vo Fínsku. Hlavnou filozofiou ľadových sôch je odrážať zmenu podnebia. Použitým materiálom je preto recyklované sklo.

Aplikácia Na Prezeranie

TTMM for Pebble

Aplikácia Na Prezeranie TTMM je kolekcia 130 hodiniek určených pre inteligentné hodinky Pebble 2. Konkrétne modely zobrazujú čas a dátum, deň v týždni, kroky, čas činnosti, vzdialenosť, teplotu a stav batérie alebo Bluetooth. Používateľ môže po otrasoch prispôsobiť typ informácií a zobraziť ďalšie údaje. Hodinky TTMM majú jednoduchý, minimálny a estetický dizajn. Je to kombinácia číslic a abstraktnej informačnej grafiky, ktorá je perfektná pre éru robotov.

Aplikácia Na Prezeranie

TTMM for Fitbit

Aplikácia Na Prezeranie TTMM je kolekcia 21 ciferníkov určených pre inteligentné hodinky Fitbit Versa a Fitbit Ionic. Ciferníky majú nastavenie komplikácií iba jednoduchým ťuknutím na obrazovku. Vďaka tomu sú veľmi rýchlo a ľahko prispôsobiteľné pre farby, dizajnové predvoľby a komplikácie podľa preferencií používateľov. Je inšpirovaný filmami ako Blade Runner a Twin Peaks.