Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kuchárka

12 Months

Kuchárka Konferenčný stolík maďarská kuchárska kniha 12 mesiacov od autorky debuty Evy Bezzeghovej bola uvedená na trh v novembri 2017 spoločnosťou Artbeet Publishing. Je to jedinečný malebný umelecký názov, ktorý mesačne predstavuje sezónne šaláty s chutami niekoľkých kuchýň z celého sveta. Kapitoly sledujú zmeny ročných období na našich tanieroch a v prírode počas celého roka v 360pp, v ktorých sú uvedené sezónne recepty a zodpovedajúce portréty potravín, miestnej krajiny a života. Okrem toho, že ide o neskúsenú tematickú zbierku receptov, sľubuje trvalý umelecký zážitok z kníh.

Balenie Kávy

The Mood

Balenie Kávy Dizajn predstavuje päť rôznych ručne kreslených, vintage inšpirovaných a mierne realistických tvárí opíc, z ktorých každá predstavuje inú kávu z inej oblasti. Na hlave je štýlový, klasický klobúk. Ich mierny výraz vyvoláva zvedavosť. Tieto opice naznačujú kvalitu, ich ironická sofistikovanosť je príťažlivá pre milovníkov kávy, ktorí majú záujem o komplexné chuťové vlastnosti. Ich výrazy hravo reprezentujú náladu, ale tiež odkazujú na chuťový profil kávy, sú mierne, silné, kyslé alebo hladké. Dizajn je jednoduchý, ale jemne šikovný, káva pre každú náladu.

Koňakové Sklo

30s

Koňakové Sklo Práca bola navrhnutá na pitie koňaku. Je to fúkané sklo v štúdiu skla. Vďaka tomu je každý kus skla individuálny. Sklo sa ľahko uchopí a vyzerá zaujímavo zo všetkých uhlov. Tvar pohára odráža svetlo z rôznych uhlov, čo dodáva pôžitku z pitia. Vďaka sploštenému tvaru šálky môžete pohár položiť na stôl tak, ako si prajete, položiť na jednu z jeho strán. Názov a myšlienka diela oslavujú starnutie umelca. Dizajn odráža nuansy starnutia a odvoláva sa na tradíciu zlepšovania kvality starnutia koňaku.

Balenie Na Starostlivosť O Pleť

Bionyalux

Balenie Na Starostlivosť O Pleť Koncept obnovy pokožky v nových výrobkoch starostlivosti o pleť sa časovo zhoduje s nulovou záťažou recyklácie bagasy, ochrany životného prostredia a ekologického konceptu. Z vlastností produktu 60-dňovej obmedzenej trvanlivosti v rámci 30-dňového procesu úpravy pokožky určeného na použitie v potravinách sa 30 a 60 vyberie ako symbol vizuálneho rozpoznávania produktu a tri fázy použitia, 1,2, 3 sú integrované do vízie.

Balenie Ryže

Songhua River

Balenie Ryže Songhua River Rice, je ryžový produkt vyššej kategórie v rámci ZDROJOVEJ Food Group. Ako blížiaci sa tradičný čínsky festival - blíži sa jarný festival, navrhujú prostredníctvom nádherne zabaleného ryžového výrobku darčeky zákazníkom jarných festivalových darov, takže celkový dizajn musí odrážať slávnostnú atmosféru jarného festivalu, ktorá zdôrazňuje tradičné čínske kultúrne prvky. a priaznivý dobrý význam.

Sochárstvo

Superegg

Sochárstvo Superegg predstavuje rýchle množenie kávových kapsúl na jedno použitie, ktoré symbolizujú pohodlie človeka a jeho vplyv na životné prostredie. Textúrovaný geometrický supereggský tvar, ktorý je zdokumentovaný matematikom Gabrielom Lameom, je zdvihnutý nad zemou, je posiaty náhodne vyradenými kávovými kapsulami usporiadanými do dokonalých čiar. Viscerálny zážitok zapája diváka zo všetkých uhlov a vzdialeností. Na základe výzvy k akcii na sociálnych médiách a miestnej komunite sa zhromaždilo viac ako 3 000 kapsúl. Superegg umožňuje divákovi nahliadnuť do odpadu a povzbudiť nové recyklačné návyky.