Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Logo

N&E Audio

Logo Počas procesu redizajnovania loga N&E predstavuje N, E meno zakladateľov Nelson a Edison. Integrovala preto znaky N & E a zvukovú vlnu, aby vytvorila nové logo. Ručne vyrobený HiFi je jedinečný a profesionálny poskytovateľ služieb v Hongkongu. Očakávala, že predstaví špičkovú profesionálnu značku a vytvorí vysoko relevantnú oblasť. Dúfa, že ľudia pochopia, čo logo znamená, keď sa naň pozrú. Cloris povedal, že výzvou vytvorenia loga je, ako uľahčiť rozpoznávanie znakov N a E bez použitia príliš komplikovanej grafiky.

Webová Stránka

Upstox

Webová Stránka Upstox, predtým dcérska spoločnosť RKSV, je online platforma na obchodovanie s akciami. Odlišné výrobky určené pre obchodníkov a laikov sú spolu so vzdelávacou platformou voľného obchodu jedným z najsilnejších USP spoločnosti Upstox. Celá stratégia a značka boli konceptualizované počas fázy navrhovania v štúdiu Lollypop. Dôkladní konkurenti, používatelia a prieskum trhu pomohli pri poskytovaní riešení, ktoré vytvorili diskrétnu identitu webovej stránky. Dizajn bol interaktívny a intuitívny pomocou vlastných ilustrácií, animácií a ikon, ktoré pomáhajú prelomiť monotónnosť dátovo riadenej webovej stránky.

Webová Aplikácia

Batchly

Webová Aplikácia Platforma Batchly SaaS umožňuje zákazníkom Amazon Web Services (AWS) znižovať ich náklady. Dizajn webovej aplikácie vo výrobku je jedinečný a príťažlivý, pretože umožňuje užívateľovi vykonávať rôzne funkcie z jedného miesta bez opustenia stránky a tiež zvažuje poskytnutie vtáčej perspektívy na všetky údaje, ktoré sú pre správcov dôležité. Dôraz sa kladie aj na prezentáciu produktu prostredníctvom jeho webovej stránky a bol navrhnutý tak, aby komunikoval svoj USP v prvých 5 sekundách sám. Tu použité farby sú živé a ikony a ilustrácie pomáhajú webovej stránke interaktívne.

Riad

BaMirLa

Riad Bamirla predstavuje maďarský tábor Bátor Tábor, ktorý je táborom pre deti s rakovinou alebo iným chronickým ochorením. Cieľom tohto návrhu je preniesť atmosféru tábora na používateľov so zaoblenými hravými tvarmi, použitím farieb a charakteru umenia a remesiel. Vyznamenania sa vzťahujú na tábor a sú založené na týchto troch nápadoch: logo tábora, ubytovanie pre deti a grafika domov. Stolový riad má tendenciu podporovať zdravé stravovacie návyky, takže sa vo svojich rozmeroch prispôsobuje praktikám, ktoré menej konzumujú potravu.

Ocenená Prezentácia

Awards show

Ocenená Prezentácia Táto slávnostná scéna bola navrhnutá s jedinečným vzhľadom a vyžadovala flexibilitu pri prezentácii hudobnej show a niekoľkých rôznych ocenených prezentácií. Súpravy boli vnútorne osvetlené, aby prispeli k tejto flexibilite, a zahŕňali lietajúce prvky ako súčasť súpravy, ktorá sa niesla počas prehliadky. Išlo o prezentáciu a slávnostné odovzdávanie cien pre neziskovú organizáciu.

Fľaša

North Sea Spirits

Fľaša Dizajn fľaše na liehoviny North Sea Spirits je inšpirovaný jedinečnou povahou Sylta a zahŕňa čistotu a čistotu tohto prostredia. Na rozdiel od iných fliaš sú North Sea Spirts úplne pokryté jednofarebnou povrchovou vrstvou. Logo obsahuje Stranddistel, kvet, ktorý existuje iba v Kampene / Sylte. Každá zo 6 príchutí je definovaná jednou špecifickou farbou, zatiaľ čo obsah 4 miešaných nápojov je identický s farbou fľaše. Povlak povrchu dodáva jemný a teplý pocit v ruke a váha zvyšuje vnímanie hodnoty.