Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
3D Animácia

Alignment to Air

3D Animácia Pokiaľ ide o animáciu tvorivých písmen, Jin začal s abecedou A. A keď príde na koncepčný krok, pokúsil sa vidieť výraznejšie nálady odrážajúce jeho filozofiu, ktorá je dosť aktívna, ale zároveň sa organizuje. Popri tom prišiel s protichodnými slovami, ktoré sa jeho myšlienky dôkladne postavili, napríklad zosúladením so vzduchom, čo je názov tohto projektu. S týmto vedomím predstavuje animácia presnejšie a jemnejšie momenty prvého slova. Na druhej strane to končí pomerne flexibilnou a uvoľnenou vibráciou, aby sa prejavilo posledné písmeno.

Web Design A Ux

Si Me Quiero

Web Design A Ux Webová stránka Sí, Me Quiero je priestor, ktorý pomáha byť sám sebou. Na uskutočnenie projektu sa museli uskutočniť rozhovory a preskúmať sociálny a kultúrny kontext v súvislosti so ženami; jej projekcia v spoločnosti a so sebou. Dospelo sa k záveru, že web bude sprevádzať a bude vykonávaný s prístupom, ktorý pomôže milovať sa. V dizajne sa odráža jednoduchosť s neutrálnymi tónmi pomocou červených kontrastov, ktoré upozorňujú na určité akcie, farby značky knihy publikované klientom. Inšpirácia prišla z umenia konštruktivizmu.

Dizajn Etikety Pre Víno

314 pi

Dizajn Etikety Pre Víno Experimentovanie s ochutnávkou vína je nekonečný proces, ktorý vedie k novým cestám a odlišným arómam. Nekonečná sekvencia pi, iracionálne číslo s nekonečnými desatinnými miestami bez toho, aby sme poznali posledné z nich, bola inšpiráciou pre názov týchto vín bez siričitanov. Dizajn má za cieľ umiestniť do centra pozornosti vlastnosti 3,14 vínnych radov namiesto ich skrývania medzi obrázkami alebo grafikou. Na základe minimalistického a jednoduchého prístupu štítok zobrazuje iba skutočné vlastnosti týchto prírodných vín, ktoré sa dajú pozorovať v zápisníku oenológa.

Kniha

ZhuZi Art

Kniha Séria umeleckých publikácií pre zbierané diela tradičnej čínskej kaligrafie a maľby vydáva Múzeum umenia Nanjing Zhuzi. Tradičná čínska maľba a kaligrafia sú vďaka svojej dlhej histórii a elegantnej technike cenené pre svoju umeleckú a praktickú príťažlivosť. Pri navrhovaní kolekcie boli použité abstraktné tvary, farby a línie na vytvorenie stálej zmyselnosti a zvýraznenie prázdneho miesta v náčrte. Bez námahy sa zhoduje s umelcami v tradičnom štýle maľby a kaligrafie.

Fotografia

The Japanese Forest

Fotografia Japonský les je prevzatý z japonského náboženského hľadiska. Jedným z japonských starovekých náboženstiev je animizmus. Animizmus je viera, že zámerom sú aj bytosti iné ako človek, zátišie (minerály, artefakty atď.) A neviditeľné veci. Fotografie je podobná tejto. Masaru Eguchi sníma niečo, čo vytvára v objekte pocit. Stromy, tráva a minerály cítia vôľu života. A dokonca aj artefakty, ako sú priehrady, ktoré odišli v prírode na dlhú dobu, cítia vôľu. Rovnako ako vidíte nedotknutú prírodu, budúcnosť uvidí súčasné scenérie.

Kozmetická Zbierka

Woman Flower

Kozmetická Zbierka Táto kolekcia je inšpirovaná prehnanými odevnými štýlmi stredovekých európskych dám a tvarmi vtáčej perspektívy. Dizajnér extrahoval tieto dve formy a použil ich ako kreatívne prototypy a kombinoval ich s dizajnom produktu, aby vytvorili jedinečný tvar a zmysel pre módu, a ukázali bohatú a dynamickú formu.