Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čajový Set

Vapor Breeze

Čajový Set Čajová kanvica je krabica, v ktorej sa nachádza vesmír esencie, ktorý čaká na uvoľnenie. Pri pohľade do otvoru nájdete štruktúru dynamických kanálov, ktoré sa nachádzajú vo vnútri pár. Štruktúra sa odráža aj na pokožke vonku. Celé telo ilustruje vyparenú esenciu, ktorú môžu ľudia každý deň vizualizovať a užívať si.

Kvetinový Stojan

Eyes

Kvetinový Stojan Oči sú kvetinovým stojanom pre všetky príležitosti. Oválne telo má zlatú fóliu s nepravidelnými otvormi ako ľudské oči, ktoré vždy hľadajú úžasné veci v Matke Prírode. Stojan sa správa ako filozof. Chráni prírodnú krásu a ukazuje vám celý svet pred alebo po rozsvietení.

Stolný Interaktívny Stojan

Ubiquitous Stand

Stolný Interaktívny Stojan Tento všadeprítomný stolný stojan je určený na interakciu ľudí s dennými snami. Otvory sú usporiadané a aditívne zväčšené kvetmi, lízatkami alebo predmetmi, ktoré sa prispôsobujú jeho vzoru z rôznych orientácií. Chrómovaný povrch odráža a mení tóny zobrazovaných objektov a ľudia s nimi interagujú.

Maska

Billy Julie

Maska Tento dizajn je inšpirovaný mikroexpresiou. Dizajnér vyberie Billyho a Juliu pre dve rôzne osobnosti. Zložité prvky sa vytvárajú parametrickým nastavením orientácií rebríka podobnej geometrie na základe zapletenej krivky s priečkami. Ako rozhranie a tlmočník je táto maska vytvorená s cieľom prinútiť ľudí, aby skúmali vlastné svedomie.

Vizážista

Eyelash Stand

Vizážista Tento dizajn skúma metaforu rias. Dizajnér považuje riasy za výkon osobných očakávaní. Vytvára stojan na mihalnice ako ikonu života alebo ako miniatúrnu fázu predstavenia. Tento stojan symbolizuje reminiscenčný záväzok ráno alebo pred spaním, dočasným nastavením mihalníc pred alebo po aplikácii. Stojan na mihalnice je spôsob, ako si zapamätať, čo niečo triviálne prispelo k osobnému každodennému dobrodružstvu.

Inštalácia Témy

Dancing Cubes

Inštalácia Témy Tento návrh interaguje so zobrazeným subjektom pomocou modulov. Tento tematický stojan je navrhnutý so samoexpandovaným mechanizmom na pripojenie šiestich alebo viacerých kociek k zväčšenej jednotke v troch kolmých smeroch. Konfigurácia voľnej formy s výrezmi robí spojenie podobné prekladaným tancujúcim ľuďom. Usporiadanie malých dier vytvára štruktúru ubytovania pre subjekt s lineárnymi časťami.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.