Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Schodisko

UVine

Schodisko Špirálové schodisko UVine je tvorené striedavým spájaním profilov v tvare U a V. Týmto spôsobom sa schodisko stane samonosným, pretože nepotrebuje stredový stĺp alebo obvodovú oporu. Vďaka svojej modulárnej a všestrannej štruktúre prináša dizajn ľahkosť pri výrobe, balení, preprave a inštalácii.

Šatňa

Sopron Basket

Šatňa Sopron Basket je profesionálny ženský basketbalový tím so sídlom v Soprone v Maďarsku. Keďže sú jedným z najúspešnejších maďarských tímov s 12 národnými pohármi a dosiahli druhé miesto v Euroligy, vedenie klubu sa rozhodlo investovať do nového komplexu šatní, aby disponovali pomerne prestížnym zariadením podľa názvu klubu, ktorý vyhovuje potrebám hráča. lepšie ich motivovať a propagovať ich jednotu.

Drevený E-Bicykel

wooden ebike

Drevený E-Bicykel Berlínska spoločnosť Aceteam vytvorila prvý drevený elektronický bicykel, ktorého úlohou bolo postaviť ho ekologickým spôsobom. Hľadanie kompetentného partnera pre spoluprácu bolo úspešné s Drevárskou fakultou Univerzity Eberswalde pre trvalo udržateľný rozvoj. Myšlienka Matthiasa Brodu sa stala skutočnosťou, ktorá sa spojila s technológiou CNC a znalosťou drevného materiálu. Zrodila sa drevená E-Bike.

Inštalácia Na Plochu

Wood Storm

Inštalácia Na Plochu The Wood Storm je inštalácia na plochu pre vizuálne potešenie. Turbulencia prúdenia vzduchu je realizovaná drevenou oponou, ktorá je zosilnená svetlami vyžarovanými zdola pre svet bez gravitácie. Inštalácia sa správa ako nekonečná dynamická slučka. Vedie čiaru okolo neho, aby hľadala začiatok alebo koniec, pretože diváci v skutočnosti tancujú s búrkou.

Interaktívne Inštalácie

Falling Water

Interaktívne Inštalácie Klesajúca voda je sada interaktívnych inštalácií, ktoré umožňujú používateľom meniť jazdnú dráhu okolo kocky alebo kociek. Kombinácia kociek a korálkového prúdu predstavuje kontrast statického objektu a dynamického toku vody. Potok je možné ťahať, aby ste videli, ako korálky tečú, alebo ich položte na stôl ako miesto zmrznutej vody. Korálky sa tiež považujú za priania ľudí každý deň. Priania by sa mali pripútať a bežať navždy ako vodopád.

Rámová Inštalácia

Missing Julie

Rámová Inštalácia Tento dizajn predstavuje rámovú inštaláciu a rozhranie medzi interiérom a exteriérom, alebo svetla a tiene. Poskytuje výraz, zatiaľ čo ľudia hľadajúci mimo rámca čakajú, kým sa niekto vráti. Rôzne typy a veľkosti sklenených guľôčok sa používajú ako symbol prianí a sĺz, ktoré naznačujú emócie, ktoré sa vo vnútri skrývajú. Oceľový rám a skrinky určujú hranice emócií. Emócie vyvolané človekom sa môžu líšiť od spôsobu, akým sú vnímané, rovnako ako obrazy v guľkách sú hore nohami.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.