Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pre Hands-Free Chatovanie

USB Speaker and Mic

Pre Hands-Free Chatovanie Reproduktor a mikrofón USB DIXIX je navrhnutý tak, aby fungoval. Mikrofón je ideálny na konverzáciu bez použitia rúk cez internet. Mikrofón je priamo oproti vám, aby jasne prenášal váš hlas príjemcovi, a rečník bude vysielať hlas od osoby, s ktorou komunikujete.

Názov projektu : USB Speaker and Mic, Meno dizajnérov : Yen Lau, Meno klienta : Dixix International Ltd..

USB Speaker and Mic Pre Hands-Free Chatovanie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.