Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Domáci A Kancelársky Nábytok

Flying Table

Domáci A Kancelársky Nábytok Unikátny nábytok, ktorý prináša radosť. Jednoducho vyrábať. Dajte ilúziu pohybu. Žiadny iný analóg pre tento nábytok. Na prvý pohľad si môžeme predstaviť, že stôl nebude stáť a okamžite padne, ale kombináciou troch hlavných detailov: kovového rámu, skrinky so zásuvkami a stolovej dosky sa konštrukcia stala stabilnou a tvrdou. Tento nápad je možné použiť s kabinetom, skrinkou a ďalšími vecami. Všetky výrobky prinesú letnú ilúziu.

Názov projektu : Flying Table, Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

Flying Table Domáci A Kancelársky Nábytok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.