Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Súčasná Qipao

The Remains

Súčasná Qipao Inšpirácia pochádza z čínskych pamiatok, „keramika“ je najviac zastúpená, ktorá je najobľúbenejšia bez ohľadu na kráľovských a ľudí. V mojej štúdii sa ani dnes základné čínske estetické štandardy módy a Feng Shui (dizajn interiéru a prostredia) nezmenili. Páči sa im priehľad, vrstvenie a prianie. Chcel by som navrhnúť Qipao, ktorý prinesie dôsledky a črty keramiky od starej dynastie po súčasnú módu. A vyprovokuje ľudí, ktorí zabudli na svoju kultúru a etnicitu, kedykoľvek sme v generácii i.

Názov projektu : The Remains, Meno dizajnérov : So Yau Kai, Meno klienta : KaiSo Styling Produce.

The Remains Súčasná Qipao

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.