Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komerčný Priestor

De Kang Club

Komerčný Priestor Dekang sa nachádza v obchodnom centre mesta Guangzhou v Číne, je kúpele a zábava jedným z komerčných projektov. Projekt je v koncepcii „mestskej krajiny“ ako základného kľúča, ktorý reaguje na požiadavky moderného mestského života.

Názov projektu : De Kang Club, Meno dizajnérov : Yongcai Huang, Meno klienta : De Kang Club.

De Kang Club Komerčný Priestor

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.