Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Set Top Box

T-Box2

Set Top Box T-Box2 je nové technické zariadenie, ktoré integruje internet, multimédiá a komunikáciu a ponúka domácim používateľom diverzifikované interaktívne služby vrátane masívneho prehrávania internetového obsahu a HD videohovorov. Po pripojení STB k televízoru v prostredí rodinnej siete môže užívateľ rýchlo upgradovať spoločnú televíziu na inteligentnú televíziu, ktorá prináša rodinným používateľom vynikajúci zážitok z AV zábavy.

Názov projektu : T-Box2, Meno dizajnérov : Ke Zhang, Meno klienta : Technicolor.

T-Box2 Set Top Box

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.