Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vozidlo

Shark

Vozidlo Žralok je koncepčné vozidlo, ktoré dokáže pretiahnuť silu sily na užitočnú, aby mohla lietať. Filozofiou dizajnu Shark je najprv chytiť Drag silu a potom, keď je vozidlo zdvihnuté zo zeme kvôli odporu prúdenia vzduchu, prejde prúdením vzduchu cez otvory na ramenách. Tieto diery sa rýchlo otvárajú a zatvárajú tak, aby sa Shark dokázal vyrovnať.

Názov projektu : Shark, Meno dizajnérov : Amin Einakian, Meno klienta : Amin Einakian.

Shark Vozidlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.