Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Mall

Fluxion

Mall Inšpiráciou tohto programu sú mravce, ktoré majú jedinečnú štruktúru. Aj keď vnútorná štruktúra mravcov je veľmi zložitá, dokáže vybudovať obrovské a usporiadané kráľovstvo. Toto ilustruje jeho architektonickú štruktúru ako veľmi racionálnu. Medzitým sa vo vnútri pôvabných oblúkov mravcov vyvýšia impozantný palác, ktorý sa zdá byť mimoriadne vynikajúci. Návrhár preto používa mravčiu múdrosť ako referenciu na vybudovanie umeleckého a dobre skonštruovaného priestoru, ako aj na mravce.

Názov projektu : Fluxion, Meno dizajnérov : Zhipeng Kang, Meno klienta : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Mall

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.