Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zákaznícky Konfigurovateľný Automobilový Systém

Supercar System

Zákaznícky Konfigurovateľný Automobilový Systém Systém Supercar je rekreačné vozidlo, ktoré si zákazník ľahko nakonfiguruje, aby splnil meniace sa výkony, štýl a rozpočtové požiadavky. Zákazníci môžu konfigurovať a znova nakonfigurovať svoje vozidlo veľkými a malými rozmermi bez potreby špeciálnych nástrojov alebo zručností. Systém Supercar demokratizuje konštrukčné rozhodnutia od výrobcu a do rúk zákazníka, do ktorého patrí. Zainteresovanie zákazníka na zodpovednosť za dizajn a špecifikáciu vytvára udržateľný produkt, ktorý zmierňuje plánované zastarávanie modelu O.EM. výrobcov.

Názov projektu : Supercar System, Meno dizajnérov : Paolo Tiramani, Meno klienta : Supercar System.

Supercar System Zákaznícky Konfigurovateľný Automobilový Systém

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.