Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interiérový Dizajn Kaviarne

Quaint and Quirky

Interiérový Dizajn Kaviarne Dezertový dom Quaint & Quirky Dessert House je projekt, ktorý ukazuje modernú súčasnú atmosféru s nádychom prírody, ktorá presne odráža chutné pochúťky. Tím chce vytvoriť skutočne jedinečné miesto a pre inšpiráciu hľadal vtáčie hniezdo. Koncepcia potom ožila prostredníctvom kolekcie sedacích puzdier, ktoré slúžia ako ústredná črta priestoru. Živá štruktúra a farby všetkých toboliek zdieľajú pomoc pri vytváraní pocitu uniformity, ktorý spája zem a mezanín, aj keď dávajú atmosfére nádych pútavosti.

Názov projektu : Quaint and Quirky, Meno dizajnérov : Chaos Design Studio, Meno klienta : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky Interiérový Dizajn Kaviarne

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.