Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zákaznícky Konfigurovateľný Automobilový Systém

Supercar System

Zákaznícky Konfigurovateľný Automobilový Systém Systém Supercar je rekreačné vozidlo, ktoré si zákazník ľahko nakonfiguruje, aby splnil meniace sa výkony, štýl a rozpočtové požiadavky. Zákazníci môžu konfigurovať a znova nakonfigurovať svoje vozidlo veľkými a malými rozmermi bez potreby špeciálnych nástrojov alebo zručností. Systém Supercar demokratizuje konštrukčné rozhodnutia od výrobcu a do rúk zákazníka, do ktorého patrí. Zainteresovanie zákazníka na zodpovednosť za dizajn a špecifikáciu vytvára udržateľný produkt, ktorý zmierňuje plánované zastarávanie modelu O.EM. výrobcov.

Názov projektu : Supercar System, Meno dizajnérov : Paolo Tiramani, Meno klienta : Supercar System.

Supercar System Zákaznícky Konfigurovateľný Automobilový Systém

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.