Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Toaleta Pre Psov

PoLoo

Toaleta Pre Psov PoLoo je automatická toaleta, ktorá pomáha psom biť v pokoji, aj keď je vonku mizerné. V lete 2008, počas dovolenky s plachtením s tromi rodinnými psami, vymyslel PoLoo kvalifikovaný námorník Eliana Reggiori. So svojou priateľkou Adnan Al Maleh navrhla niečo, čo pomôže nielen kvalite života psov, ale aj vylepšeniu majiteľom, ktorí sú starší alebo postihnutí a nemôžu sa v zimnom období dostať z domu von. Je to automatické, vyvarujte sa zápachu a ľahko sa používa, prenášajte, čistite a je ideálne pre tých, ktorí žijú v bytoch, pre majiteľov obytných automobilov a lodí, hotely a letoviská.

Názov projektu : PoLoo, Meno dizajnérov : Eliana Reggiori and Adnan Al Maleh, Meno klienta : PoLoo.

PoLoo Toaleta Pre Psov

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.