Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Pre Zeleninové Konzervy

Natures Art

Balenie Pre Zeleninové Konzervy Zloženie obalového dizajnu kombinuje ručne kreslené ilustrácie s farbami ako červená a fialová. Vloženie týchto konkrétnych farieb kontrastuje s ilustráciami čiernych čiar na bielom plátne, čo odráža prirodzený pôvod výrobkov vo vnútri plechovky. Stred kompozície sa umiestni mierne doľava a logo a opis produktu sa tak budú môcť zobraziť na pravej strane. Ilustrácie graficky popisujú zeleninu pomocou veľkého množstva detailov.

Názov projektu : Natures Art, Meno dizajnérov : Gabriela Chelsoi | CreativeByDefinition, Meno klienta : Gabriela Chelsoi - CreativeByDefinition.

Natures Art Balenie Pre Zeleninové Konzervy

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.