Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Záložka

Brainfood

Záložka Záložky Brainfood je humoristický prístup k čítaniu ako „jedlo pre mozog“, preto sú tvarované v lyžičke, vidličke a noži! V závislosti od vašich údajov, druhu literatúry, môžete zvoliť správny tvar, napr. pre romantické a milostné príbehy uprednostňujte záložku lyžice, pre filozofiu a poéziu tvar vidličky a pre komédie a scifi čítanie si môžete zvoliť nôž. Záložky majú mnoho tém. Tu je grécke jedlo, grécke leto a grécke motívy ako nový dizajnový návrh pre tradičný grécky suvenír.

Názov projektu : Brainfood, Meno dizajnérov : Natasha Chatziangeli, Meno klienta : Natasha Chatziangeli Design Studio.

Brainfood Záložka

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.