Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolekcia Nábytku

Phan

Kolekcia Nábytku Kolekcia Phan je inšpirovaná kontajnerom Phan, čo je thajská kultúra kontajnerov. Dizajnér používa štruktúru kontajnerov Phan na vytvorenie štruktúry nábytku, ktorá ho robí silným. Dizajn formy a detailov, vďaka ktorým je moderný a jednoduchý. Dizajnér použil technológiu laserového rezania a kombináciu sklopného plechu s CNC drevom na vytvorenie komplexných a jedinečných detailov, ktoré sa líšia od ostatných. Povrch bol povrchovo upravený práškovým nástrekom, aby štruktúra zostala dlhá, pevná, ale ľahká.

Názov projektu : Phan, Meno dizajnérov : Yongphan Sundara-vicharana, Meno klienta : SSTEEL.

Phan Kolekcia Nábytku

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.