Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Invalidný Vozík

Ancer Dynamic

Invalidný Vozík Ancer, invalidný vozík, ktorý zabraňuje lôžkam, sa nezameriava iba na plynulosť jeho pohybov, ale aj na pohodlie pacienta, najmä tých, ktorí ho používajú dlhší čas. Inovatívny dizajn spolu s dynamickým airbagom zabudovaným do vankúša sedadla a otočnou rukoväťou ho odlišujú od bežného invalidného vozíka. S veľkým vynaloženým úsilím bol dizajn invalidného vozíka dokončený a preukázalo sa, že pomáha predchádzať preležaninám. Princípy riešenia a dizajnu sú založené na výsledkoch získaných od používateľov invalidných vozíkov, čo vedie k autentickej skúsenosti používateľa.

Názov projektu : Ancer Dynamic, Meno dizajnérov : Ran Zhou, Meno klienta : Northeastern University.

Ancer Dynamic Invalidný Vozík

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.