Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Elektrický Skúter Na Zdieľanie

For Two

Elektrický Skúter Na Zdieľanie Je to mobilný prístroj pre turistov a miestnych obyvateľov miest turisticky atraktívnych. Riešiť problémy so životným prostredím a dopravné zápchy spôsobené tradičnými spôsobmi prepravy, ako napríklad prenájom automobilov, a poskytovať jedinečný ekologický mobilný zážitok. Sila tohto modelu sa neobmedzuje iba na skutočnosť, že ide o elektrické vozidlo, ale aj na použitie batérie typu „on-air“, ktorá je z hľadiska likvidácie omnoho bezpečnejšia a ekologickejšia ako tradičná lítium-iónová batéria.

Názov projektu : For Two, Meno dizajnérov : Seungkwan Kim, Meno klienta : T&T GOOD TERMS Co,. Ltd..

For Two Elektrický Skúter Na Zdieľanie

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.