Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Betónové Obklady

Tonk Mint

Betónové Obklady Betón je veľmi tradičný materiál, ktorý sa od svojho vynálezu v polovici 18. storočia veľmi nezmenil. S Tonkom má betón kreatívnu a súčasnú interpretáciu. Každý dizajn Tonk má modulárnu štruktúru, ktorú je možné prispôsobiť hraním s uhlami. Táto vlastnosť poskytuje ľuďom možnosť navrhnúť si vlastné steny podľa vlastného vkusu, preferencie a predstavivosti. Dizajn Tonk Mint bol inšpirovaný lístkami mäty v prírode. Tento model sa dá použiť aj s variáciami na získanie rôznych motívov, čo je odlišnou vlastnosťou všetkých návrhov Tonk.

Názov projektu : Tonk Mint, Meno dizajnérov : Tonk Project, Meno klienta : Tonk Project.

Tonk Mint Betónové Obklady

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.