Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru Bytového Domu

EL Residence

Dizajn Interiéru Bytového Domu Rezidencia EL Residence bola inšpirovaná dizajnom s novým náporom kreativity prostredníctvom textúry a materiálov, s dizajnom, ktorý sa zameriava na prispôsobené rozloženie. Odvážna a zrelá téma sa stala hlavnou myšlienkou dizajnu s nádychom vibrujúcich farieb a zakrivených tvarových prvkov, ktoré zmäkčujú prístup primárneho dizajnu. Materiály ako chrómová oceľ, kovové prvky, prírodné kamene a mramor sa používajú na vytvorenie celkového dizajnu, zatiaľ čo ženské prvky vo forme organicky tvarovaných ozdôb a nábytku sú začlenené na vyváženie mužských vibrácií a osvetlenie vnútorného priestoru. ,

Názov projektu : EL Residence, Meno dizajnérov : Chaos Design Studio, Meno klienta : Chaos Design Studio.

EL Residence Dizajn Interiéru Bytového Domu

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.