Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Statok

House On Pipes

Statok Mriežka štíhlych oceľových rúr usporiadaných rozmiestneným spôsobom minimalizuje pôdorys budovy a poskytuje tuhosť a stabilitu na zdvíhanie obytného priestoru nad týmto. V súlade s prístupom minimalistických ikon bol tento statok navrhnutý v rámci existujúcich stromov, aby sa znížil vnútorný tepelný zisk. Toto bolo ďalej podporené úmyselným rozložením blokov polietavého popolčeka na fasáde, čo viedlo k dutine a tieňu, ktoré prirodzene ochladzovali budovu. Výškový dom tiež zaistil, že krajina bola neprerušená a výhľady boli neobmedzené.

Názov projektu : House On Pipes, Meno dizajnérov : PARALLAX, Meno klienta : Parallax.

House On Pipes Statok

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.