Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kávovar

Lavazza Idola

Kávovar Ideálne riešenie pre milovníkov kávy, ktorí hľadajú doma pravý taliansky zážitok z espressa. Dotykové užívateľské rozhranie s akustickou spätnou väzbou má štyri výbery a funkciu zvýšenia teploty, ktorá ponúka zážitok šitý na mieru pre každý vkus alebo príležitosť. Stroj indikuje chýbajúcu vodu, nádobu s plnými uzávermi alebo potrebu odstraňovania vodného kameňa pomocou ďalších osvetlených ikon a odkvapkávaciu misku je možné ľahko nastaviť. Dizajn s otvoreným duchom, kvalitným povrchom a sofistikovanými detailmi je evolúciou zavedeného jazyka jazyka Lavazza.

Názov projektu : Lavazza Idola, Meno dizajnérov : Florian Seidl, Meno klienta : Lavazza.

Lavazza Idola Kávovar

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.