Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčné Prenosné Zariadenie

Along with

Multifunkčné Prenosné Zariadenie Tento projekt poskytuje prenosný životný zážitok pre dav vonku, ktorý je rozdelený hlavne na dve časti: hlavné telo a moduly, ktoré je možné vymeniť. Hlavné telo zahŕňa nabíjanie, zubnú kefku a holenie. Kovaniam patrí zubná kefka a holiaca hlava. Originál inšpirácia pre tento produkt prišla od ľudí, ktorí radi cestujú a nechajú zaplniť alebo stratiť svoje batožiny, takže prenosný, všestranný balík sa stal jeho polohou. Teraz veľa ľudí rád cestuje, takže prenosné výrobky sa stávajú voľbou.Tento produkt vyhovuje požiadavkám trhu.

Názov projektu : Along with, Meno dizajnérov : Fangui Zeng, Meno klienta : National Taipei University of Technology.

Along with Multifunkčné Prenosné Zariadenie

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.