Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Roadshow

Boom

Roadshow Jedná sa o projekt dizajnu výstav pre roadshow módnej značky v Číne. Téma tejto roadshow poukazuje na potenciál mládeže štylizovať svoj vlastný imidž a symbolizuje výbušný hluk, ktorý táto roadshow vydáva na verejnosti. Ako hlavný vizuálny prvok sa použila kľukatá forma, ale s rôznymi konfiguráciami pri aplikácii v stánkoch v rôznych mestách. Štruktúra výstavných stánkov boli všetky „súpravy častí“ prefabrikované v továrni a inštalované na mieste. Niektoré časti môžu byť znovu použité alebo prekonfigurované, aby vytvorili nový dizajn kabíny pre ďalšiu zastávku roadshow.

Názov projektu : Boom, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : PMTD Ltd..

Boom Roadshow

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.