Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kanvica

Unpredictable

Kanvica V budúcnosti bude pri navrhovaní výrobkov zohrávať stále dôležitejšiu úlohu používateľské prostredie. Keďže každý spotrebiteľ má svoju jedinečnú vlastnosť, pri navrhovaní humanizovanejších výrobkov by sa mal brať do úvahy pocit spotrebiteľa vo všetkých aspektoch. Koncepcia tohto dizajnu je povzbudiť používateľov, aby navrhli svoju vlastnú kanvicu podľa svojho zmyslu a predstavivosti. Rozobratím a opätovným zložením rôznych flexibilných komponentov môžu používatelia zmeniť vzhľad čajníka a používať metódy, ktoré v každodennom živote prinášajú veľa zábavy.

Názov projektu : Unpredictable, Meno dizajnérov : zhizhong, Meno klienta : .

Unpredictable Kanvica

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.