Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolekcia Makeupov

Kjaer Weis

Kolekcia Makeupov Dizajn kozmetickej línie Kjaer Weis rozširuje základy ženského makeupu do jeho troch základných oblastí použitia: pier, líc a očí. Navrhli sme výlisky tvarované tak, aby odzrkadľovali vlastnosti, ktoré budú použité na vylepšenie: tenké a dlhé pre pery, veľké a štvorcové pre líca, malé a okrúhle pre oči. Je zrejmé, že výlisky sa otvárajú inovatívnym bočným pohybom, ktorý vyfukuje ako krídla motýľa. Tieto kompaktné materiály, ktoré sa dajú úplne znovu naplniť, sú zámerne konzervované a nie recyklované.

Názov projektu : Kjaer Weis, Meno dizajnérov : Marc Atlan, Meno klienta : .

Kjaer Weis Kolekcia Makeupov

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.