Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslenie Šablón

insectOrama

Kreslenie Šablón InsectOrama je sada 6 šablón na kreslenie obsahujúcich 48 tvarov. Deti (a dospelí) ich môžu použiť na kreslenie imaginárnych tvorov. Na rozdiel od väčšiny kresliacich šablón hmyzOrama neobsahuje úplné tvary, ale iba časti: hlavy, telá, labky ... Samozrejme hmyzie časti, ale aj kúsky iných zvierat a ľudí. Pomocou ceruzky je možné vystopovať nekonečnú sériu stvorení na papier a potom ich zafarbiť.

Názov projektu : insectOrama, Meno dizajnérov : Stefan De Pauw, Meno klienta : .

insectOrama Kreslenie Šablón

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.