Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komoda

Furniture of positive emotions

Komoda Je to komoda v komode, ktorá je ako skladajúca sa z dvoch rôznych výrobkov - komoda s dverami a komoda so zásuvkami. Vďaka nezvyčajným dverám bola komoda plne funkčná a otvorenie dverí je ako krab s otvorenými pazúrmi. Unikátny nábytok, ktorý prináša radosť. Jednoducho vyrábať. Dajte ilúziu pohybu. Žiadny iný analóg pre tento nábytok.

Názov projektu : Furniture of positive emotions, Meno dizajnérov : Viktor Kovtun, Meno klienta : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Komoda

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.