Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchod S Módnym Oblečením Pre Mládež

Trend Platter

Obchod S Módnym Oblečením Pre Mládež Ako svižné zobrazenie charakteristík značky „rozmanitosť“ a „mix-and-match“, „Trend Platter“ zvýrazňuje prízvuk značky prostredníctvom širokej škály trendov moderného dizajnu, od klasických a historických po moderné a minimálne. Klenutý strop v čiernej farbe predstavuje módu klasickým spôsobom, zatiaľ čo šachovnicová podlaha dáva retro vzhľad. Biela oblasť vykazuje minimalistickú jednoduchosť, zatiaľ čo moderná zóna je plná chladných čiernych a metalických farieb. Prispôsobené pozadie rôznych štýlov predstavuje kreatívny prístup k zvýrazneniu vlastností značky.

Názov projektu : Trend Platter, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : PMTD Ltd..

Trend Platter Obchod S Módnym Oblečením Pre Mládež

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.