Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ústredie

Weaving Space

Ústredie V tomto projekte bola použitá výrobná budova transformovaná na multifunkčný priestor, ktorý zahŕňa showroom, mólo a projekčnú kanceláriu. Inšpirovaný „látkovým tkaním“ sa ako základná súčasť stien použil profil extrudovaný z hliníka. Rôzne hustoty výliskov definujú rôzne funkcie priestorov. Stena fasády vyzerá ako veľká kazeta, z ktorej je možné vylúčiť všetku neoprávnenú osobu. Vo vnútri budovy sa používajú výlisky s nízkou hustotou, aby boli všetky priestory polopriehľadné, aby sa podporila komunikácia medzi franšízantmi a dizajnérmi.

Názov projektu : Weaving Space, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : PMTD Ltd..

Weaving Space Ústredie

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.