Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obal Pre Menu

Magnetic menu

Obal Pre Menu Niekoľko plastových priehľadných fólií spojených s magnetmi, ktoré slúžia ako perfektný obal pre rôzne druhy tlačeného materiálu. Jednoduché použitie. Ľahká výroba a údržba. Dlhodobý produkt, ktorý šetrí čas, peniaze, suroviny. Priateľský k životnému prostrediu. Ľahko prispôsobiteľný na rôzne účely. Ideálne použitie v reštauráciách ako kryt menu. Keď vám napríklad čašník prinesie iba jednu stránku s ovocnými kokteilmi a iba jednu stránku s koláčmi pre svojho priateľa, je to takmer ako prispôsobené ponuky pre vás.

Názov projektu : Magnetic menu, Meno dizajnérov : Dragan Jankovic, Meno klienta : .

Magnetic menu Obal Pre Menu

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.