Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Realitná Kancelária

The Ribbon

Realitná Kancelária Napríklad "Dance of the Ribbon", s otvoreným priestorovým meradlom, celkový priestor je biely, využívajú koncepciu zaúčtovania nábytku, formujú vzťah spájajúci sa s priestorom, naj špeciálnejší je vzťah medzi stenou a kabinetom, integrujú sa stôl so stropom a zemou, úmyselne vyčiarknite prierez nepravidelnou geometriou, a to nielen na prekrytie nadmerného množstva defektov lúča, ale aj na ukážku moderného aktuálneho konceptu, ktorý ukazuje odrazom svetla abstraktnú myšlienku pásky v tvare krivky.

Názov projektu : The Ribbon, Meno dizajnérov : Kris Lin, Meno klienta : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Realitná Kancelária

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.