Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Trojdielna Súprava Na Obloženie Okna

Ribbons, Strips and Diamonds

Trojdielna Súprava Na Obloženie Okna Aj keď ponúka praktické výhody plne lemovaných závesov (izolácia, ochrana pred slnečným žiarením, tlmenie ozveny, teplo, maskovanie škaredého výhľadu) a žalúzie (filtrovanie svetla), táto súprava je obzvlášť originálna, estetická a štýlová a kombinácia rôznych farebných odtieňov. tkaniny (hrach / svetlo / metalika tmavo zelená, tmavo modrá, biela, žltá), textúry (saténové stuhy, plátno, sieť), tvary (malé / veľké diamanty) a povrchy (potrubie verzus ploché textílie) prispievajú k pozoruhodnému účinku.

Názov projektu : Ribbons, Strips and Diamonds, Meno dizajnérov : Lesley Bloomfield Faedi, Meno klienta : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Trojdielna Súprava Na Obloženie Okna

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.