Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kuchynské Doplnky

KITCHEN TRAIN

Kuchynské Doplnky Používanie rôznych štýlov kuchynských nástrojov vytvára okrem vizuálneho otravovania aj nevhodné prostredie na varenie. V skratke som sa pokúsil vyrobiť zjednotenú sadu týchto obľúbených kuchynských doplnkov bežne používaných vo všetkých domoch. Tento dizajn bol inšpirovaný výlučne tvorivosťou. „Jednotná forma“ a „Príjemný vzhľad“ sú dve z jeho charakteristík. Okrem toho bude trh privítaný vďaka svojmu inovatívnemu vzhľadu. Pre výrobcu a zákazníka to bude príležitosť, aby sa 6 pomôcok nakúpilo v jednom balení.

Názov projektu : KITCHEN TRAIN, Meno dizajnérov : Ahmad Abedini, Meno klienta : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Kuchynské Doplnky

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.